Művelődési ház keretében működő civilek

Rácalmási Hurciklub
Időpont: minden hónap 2. szerda 10.00–12.00
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Horváth Zsuzsanna (30/568-4742)


Aktívmami Hordozós Fitnesz
Időpont: szerda 9.00–10.00
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Horváth Zsuzsanna (30/568-4742)


Angol klub
Időpont: kedd 17.00–18.00
Helyszín: Kiállítástér
Klubvezető: Bodnárné Surányi Gabriella (30/348-2946)


Apple Country Klub
Időpont: szerda 18.00–20.00, szerda 18.00–20.00,
Helyszín: Nagyterem, Civil terem
Klubvezető: Szalai Gabriella (20/583-1844)


Baba-mama Klub
Időpont: csütörtök 10.00–11.30
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Szabó Beáta (20/230-1321)


Öltögetők Klubja
Időpont: havi 1 szombat 14.00–17.00 (szept. 21., okt. 19., nov. 16., dec. 14.)
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Tóth Imola (20/4761-507)


Cikk-cakk Foltvarró Klub
Időpont: minden hónap 2. és 4. szombat 14.00–17.00 (jan.11, jan.25., febr.8., febr.22., márc.14., márci.28., ápr. 25., máj. 9., máj.23., júni. 13., június.27., júli.11., júli.25.)
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Polákovicsné Pálinkás Márta


Cimbora Klub
Időpont: havonta 1 szombat 15.00–17.00 (jan. 11., febr.1., márc.7., ápr.24., máj.16., júni.6.)
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Törökné Antal Mária


Családfakutató Klub
Időpont: minden 2. csütörtök 17.00-18.00
Helyszín: Kiállítástér
Klubvezető: Illés Erika (30/330-2573)


Digisuli
Időpont: hétfő 16.30-18.00
Helyszín: Kiállítástér
Klubvezető: Néder György


D-D-D Baráti Kör (Volt német klub)
Időpont: havonta 2 péntek 18.00–20.00 (jan.10., jan.24., febr.7., febr.21., márc.6., márc.20., ápr.3., ápr.17., máj.8., máj.22., júni.5., júni.19.,)
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Hoffmann Mária


Rácalmási Glória Kamarakórus
Időpont: kedd 17.30-18.30
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Gyalus Boglárka


Jazzbalett (1. osztályosok)
Időpont: hétfő 14.00–14.45, szerda 14.00–14.45
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Bostyai Emília és Kovács F. Ildikó


Jazzbalett (2. és 3. osztályosok)
Időpont: hétfő 15.00–16.00, szerda 15.00–16.00
Helyszín: Kiállítástér
Klubvezető: Bostyai Emília és Kovács F. Ildikó


Jazzbalett (4. osztályosok)
Időpont: hétfő 16.00–17.00, szerda 16.00–17.00
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Bostyai Emília és Kovács F. Ildikó


Jazzbalett (felsősök)
Időpont: hétfő 17.00–18.30, szerda 17.00–19.00
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Bostyai Emília és Kovács F. Ildikó


Jóga
Időpont: szombat 08.00–09.30
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Vida Orsolya (20/559-3134)


Karate iskolásoknak
Időpont: csütörtök 16.30–17.30
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Simon László (30/606-3565)


Kid Rock & Roll
Időpont: péntek 16.45–17.45
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Köbl-Mohr László (20/329-0304)


Minecraft Klub
Időpont: Havi egy pénteki alkalom: márc. 27., ápr. 24., máj. 29.
Helyszín: Kiállítástér
Klubvezető: Néder György


Mozgássérült Egyesület Rácalmási Csoportja
Időpont: minden hónap utolsó szerda 15.00–16.00
Helyszín: Könyvtár
Klubvezető: Pauer Gézáné


Napfény Nyugdíjas Klub
Időpont: kéthetente csütörtök 16.00–18.00/15.00-18.00 (jan.23., febr.6., márc.5., márc.19., ápr.2., ápr.16., máj.7., júni.11., júni.25.,)
Helyszín: Nagyterem
Klubvezető: Bánhegyesiné Simon Mária


Napsugár Asszonykórus
Időpont: kedd 16.00–17.00, szerda 15.30–16.30
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Márkusné Igmándi Zita (ig.zita76@gmail.com)


Német kezdő nyelvtanfolyam
Időpont: hétfő 17.00–18.30
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Német Nemzetiségi Önkormányzat (25/517-864)


Német haladó nyelvtanfolyam
Időpont: csütörtök 17.00–18.30
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Német Nemzetiségi Önkormányzat (25/517-864)


Olvasóklub
Időpont: minden hónap 1. szerda 18.00–20.00. (jan.8., febr.5., márc.4., ápr.1., máj.6., júni.3., júli.8.,)
Helyszín: Könyvtár
Klubvezető: Schmidt-Czetli Ágnes (30/486-6951)


Pilates
Időpont: kedd 17.30–18.30, csütörtök 17.40–18.40
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Vida Orsolya (20/559-3134)


Rácalmási Barina Táncegyüttes (utánpótlás és felnőtt)
Időpont: kedd 19.00–20.00, csütörtök 19.00–20.00, péntek 18.00–20.00
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Molnár István Dániel


Rácalmási Barina Táncegyüttes (táncműhely)
Időpont: szombat 10.00–13.00
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Molnár István Dániel


Rácalmási Festők Baráti Köre
Időpont: szerda 17.30–20.00
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Smith Julianna


Rácalmási Glória Kamarakórus
Időpont: kedd 17.30–18.30
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Smith Julianna


Rácalmási Glória Kamarakórus
Időpont: kedd 17.30–18.30
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Gyalus Boglárka


RáJátSZiK – Rácalmási Játékszín Kör
Időpont: csütörtök 18.00–20.00
Helyszín: Nagyterem
Klubvezető: Ördögné Ruszthi Anna


Remény Klub
Időpont: minden hónap 1. szerda 16.00–17.00
Helyszín: Körös terem
Klubvezető: Dr. Árgyelán Sára, Gódány Imréné


Ringató
Időpont: kedd 10.15–11.15
Helyszín: Táncterem
Klubvezető: Veréb Judit (20/331-5500)


Szent György Polgárőr Egyesület
Időpont: minden hónap utolsó péntek, 19.00–21.00
Helyszín: Civil terem
Klubvezető: Bartal Zoltán (30/621-0962)