VÁLTOZÁS A KÉPVISELŐ-TESTÜLETBEN
Rácalmás Város Önkormányzatának május 26-án megtartott képviselő-testületi ülésén lemondott képviselői mandátumáról Erős István önkormányzati képviselő. A testület a lemondást tudomásul vette.
A Helyi Választási Bizottság a lemondott képviselő mandátumát a legutóbbi önkormányzati választás során a soron következő legtöbb szavazatot szerzett jelölt részére adja ki. Dr. Györe Andrea jegyző június 3-ra hívta össze a Helyi Választási Bizottság ülését.












