Eseménynaptár

Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
Ramazuri Játszóház
S
2
3
Alsó tagozat nyílt napNőnap
J
4
5
Vállalkozók Rácalmásért E. közgyűlés
J
6
Nőnap
S
7
LU 15 kézi bajnokság, RSE férfi kézilabda
S
8
9
10
FMKSZ szivacskézilabda meccs
S
Városvédő egyesület közgyűlése
M
11
12
13
Olimpiai Totó
S
14
Ünnepi
megemlékezés
M
Iskolai SZMK Bál
M
15
RSE U7 focikupa, Sportcsarnok
S
16
17
Deutschklub
Filmvetítés
M
Városvédők ünnepi megemlékezése
T
18
19
20
21
Sakkverseny
M
LU10 kézi
bajnokság
S
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
Olvasónépszerű-sítő program
M
2
3
4
Cimbora klub születésnap
Vajk íjászok országos versenye
J
5
Passió
J
RSE férfi kézilabda
meccs
S
6
Vállalkozók Rácalmásért E. közgyűlés
J
FMKSZ szivacskézilabda meccs
S
Ünnepi
megemlékezés
M
7
8
9
Tavaszi szünet
Kézműves
Játszóház
M
10
Nagypéntek
11
Húsvéti tojásfestés
és játszóház
M
12
Húsvét
13
Húsvét
14
Tavaszi szünet
Költészet napi
ünnepség
M
15
Jankovich hét
I
16
Jankovich hét
I
17
Jankovich hét
I
18
Természet-gyógyász
előadás
I
Plogging – A Föld
Napja
S
19
Hun-Slo nemzetközi
utánpótlás
válogatott meccs
S
20
Előadás az internet veszélyeiről
M
21
22
A Föld napja
O
23
A Föld napja
O
24
Író-olvasó találkozó Wéber Anikóval
III. Gasztrokaland
J
Író-olvasó találkozó
Wéber Anikóval
J
25
Tavaszi vásár és
Robotika 3 kiállítás
J
RSE női és férfi
kézilabda
S
26
Nyitott udvar a Patika Udvarházban
27
28
29
30
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
Iskolakezdés
I
2
200 Ft-os könyvtár
M
Nagy őszi
gardróbürítés
M
3
4
NB I-es kézilabda mérkőzés Női – DKKA – Szombathelyi KKA
S
5
Szalai Árpád könyvbemutató
M
Vajk 3D Sziget-Kupa Rácalmás
J
6
7
8
Egy kávé Micivel (vendég Tallér Edina)
M
9
10
11
Harmonikával a Balkánon (szerb zenés est)
M
12
13
14
15
16
NB I-es kézilabda mérkőzés Női – DKKA – Boglári Akadémia SZISE
S
17
18
19
Isten tenyerén (Baba-Mama Klub)
M
20
21
22
23
Európai Sporthét: ovis sport délelőtt
S
Európai Sporthét: napközis sport délután
S
24
25
Színházjárat: Macskafogó (indulás BP-re: 15.45-)
M
kézilabda mérkőzés serdülő fiú Rácalmás SE – Expressz Zálog Mecseknádasd
S
26
27
28
29
30
A Magyar
Népmese napja
M
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
2
3
RSE felnőtt férfi kézilabda mérkőzés
S
4
5
6
Ünnepi
megemlékezés
M
Író-olvasó találkozó L. Molnár Edittel
M
7
8
Könyvújrahasznosító kézműves
foglalkozás
M
9
Író-olvasó találkozó Mörk Leonórával
M
10
RSE- MÓRI KSE felnőtt férfi kézilabda mérkőzés
S
11
Vizi Gábor Vízitúra Megállóhely átadó ünnepség
V
12
13
14
15
16
17
Termelői Piac
V
18
19
20
Író-olvasó találkozó Wéber Anikóval
M
21
22
Ünnepi
megemlékezés
P
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Hivatalos esemény
Ünnep
Általános program
Sport esemény
Sportcsarnok
S
Jankovich-kúria
J
Művelődési ház és könyvtár
M
Temető
T
Iskola
I
Ovoda
O
Millenium Park
P
Vizi Gábor Vízitúra Megállóhely
V
Sajnáljuk, de az eseménynaptár megtekintéséhez nagyobb kijelzőre van szükség! (Minimum kijelzőméret szélességben: 768px)